picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

śmiertelne potrącenie rowerzysty odszkodowanie, polecicie ?

śmiertelne potrącenie rowerzysty odszkodowanie, polecicie ?

Ostatnio nie zauważyłem i potrąciłem pieszego na pasach. Zastanawia mnie czy odszkodowanie będzie z mojego OC? Nie znam się na odszkodowaniach, dlatego wolę zapytać Was, bowiem może macie jakieś doświadczenia z tym związane?

as-dester

Posty: 1

 
Wypadki były są i będą. Niestety taki mamy kraj. Dobrze, że od wielu lat można walczyć o swoje. Ubezpieczyciel zawsze daje niskie odszkodowanie i myśli, że my nie będziemy walczyć o swoje. Nie można tego tak zostawić.

Marioleczka

Posty: 2

 
W Polsce wypadków komunikacyjnych jest bardzo dużo. Niestety brak kar, które by odstraszały powoduje to, co widzimy, na co dzień na swoich ulicach.

Jasio234

Posty: 7

 
Moja bliska znajoma została śmiertelnie potrącona na pasach w Warszawie i rodzina otrzymała bardzo wysokie odszkodowanie. Nie wiem ile, bo pytać o to przecież nie będę. Na pewno żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować nam straty kogoś bliskiego, ale nie można też zostawiać tego bez walki.

Krzyś3232

Posty: 8

 
Mnie w uzyskaniu odszkodowania za śmierć matki pomogła firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc, bo sam bym sobie z tym na pewno nie poradził.

Clono

Posty: 3

 
Jeśli doszło do potrącenia rowerzysty odszkodowanie nam się należy. Jeśli ktoś potrącił taką osobę to musi się liczyć z tym, że będzie teraz za to wszystko płacił. Dotyczy to nie tylko rehabilitacji takiej osoby, ale nawet renty.

Tomcio

Posty: 3