picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sekretniki srebrne, jaki sklep ?

sekretniki srebrne, jaki sklep ?

Lubię srebrne kolczyki i zastanawiam się gdzie mogę znaleźć jakieś ciekawe kształty? Może zwierzątka? Sama nie wiem?
Interesuje się ofertami na pozłacane nausznice, ale nie za niesłychanie znalazłam to, czego szukałam. Może podajcie mi nazwę jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu w Internecie?

34_erikos

Posty: 1

 
Oferty z pięknymi kolczykami z cyrkoniami odszukałam na stronie sklepu https://valerio.pl/z-cyrkoniami-c-10_58.html i tam polecam Wam zajrzeć. Super propozycja i rzeczywiście niezwykle niskie ceny.

Marioleczka

Posty: 11

 
Nosiłam dawno temu po kilka sztywnych bransolet, natomiast dzisiaj mało, kto je nosi. Może są modne, natomiast akurat nie wśród ludzi, z którymi przebywam. Nie zawsze takie bransolety są praktyczne, wobec tego zapewne mnóstwo kobiet woli wybrać różne modele, jakie są w sprzedaży.

Electrooo3

Posty: 24

 
Dzisiaj mało, kto nosi srebrny wisiorek, ale nie mówię, że nie można. Oczywiście trzeba lubić taką biżuterię, dlatego trzeba sprawdzić czy osoba, którą chcemy tym obdarować na pewno to ucieszy. Jeśli tak to można będzie taką biżuterię zamówić. Zawsze szukamy jakiś ciekawych ofert i nie ma znaczenia czy to Internet czy zwykły jubiler.

Gosienka54

Posty: 12

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki kupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po naprawdę bardzo duże.

micko

Posty: 4

 
Nie za niesłychanie lubię nosić biżuterię, ale kilka par srebrnych kolczyków mam, bo jestem na wszystko niesłychanie dobrze przygotowana. Nie wydaje na to dużo, bo zawsze szukam jakiś propozycji promocyjnych i wtedy zamawiam.

Anonim.KuBa

Posty: 19

 
Według mnie koła pozłacane są zawsze modne. Oczywiście trzeba ubrać się odpowiednio do takich kolczyków, ale ja akurat nie mam z tym problemów. Z kupowaniem nie ma problemów, bo takie kolczyki można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

oliverek56

Posty: 2