picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Zależy mi na uniwersalnym drążku treningowym, żeby robić trening siłowy, częściowo wytrzymałościowy w domowych warunkach. Szukam optymalnych rozwiązań.

Miki789

Posty: 4

 
U mnie praktycznie wszyscy kumple ćwiczą po strychach, piwnicach, w garażach. Kultura aktywności fizycznej w Polsce moim zdaniem rozkwita.

mokwas

Posty: 22

 
Bieżnia elektryczna w pokoju to jest super sprawa. Mieszkam na wsi, wszędzie psy biegają, to była dla mnie jedyna alternatywa, żeby utrzymać normalne tempo treningowe.

TomekK 

Posty: 6

 
Wiesz, przy większych zamówieniach masz opcję negocjacji zawsze. Do tego zobacz, jak jest z transportem ciężkiego asortymentu. Pamiętaj, że nie zawsze kurier ci wszystko wniesie. Trzeba się logistycznie przygotować.

VVVV1

Posty: 23

 
Na początek drążek rozporowy ci wystarczy, a zrobisz na nim praktycznie wszystkie ćwiczenia ogólnorozwojowe. Najlepszy drążek rozporowy na jakim zdarzyło mi się ćwiczyć podchodzi od marki k-sport. Nie spadł mi ani razu, nie niszczy ścian, prosty w montażu bez niszczenia powierzchni.

dertus34

Posty: 17

 
Jak gryfy kompletujesz to polecam zaciski gwiazdkowe, a nie te elastyczne popularne na siłowniach, bo masz pewność, że nic się z nimi nie stanie. No i przyda się od czasu do czasu konserwacja stali.

lamusek

Posty: 10

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

12erBis

Posty: 7

 
Niektóre marki specjalizują się pod domowe siłownie, więc warto może na takiej zasadzie wyszukiwać sprzęt.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Jak chcesz się nieco szybciej rozwinąć to wałki do automasażu mięśni obowiązkowo. Przyśpieszają znacząco regenerację i ograniczają ryzyko kontuzji.

Kopah

Posty: 22