picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

zenek744

Posty: 2

 
Popularne są teraz różnego typu ćwiczenia z kettlebell, wygląda to w sumie jak kula do pchania z uchwytem. Nie wiem skąd taka moda akurat na ten gadżet. Nie mogę tego pojąć :P

AdamDzii

Posty: 9

 
Długą gwarancję na produkty ma K Sport ( k-sport.com.pl). Ten drążek z regulacją odegłości który u nich kupiłem ma przykładowo 24 miesiące gwarancji i rzeczywiście robi wrażenie niezniszczalnego. Wygodne podciąganie, przez to że uchwyt jest oddalony od ściany można pracować bardziej swobodnie, z wymachem bez ryzyka trącenia się o ścianę.

kobza84

Posty: 22

 
Kiedyś miałem większą cierpliwość do ciężarów i trenowałem dużo częściej. Ale potem przyszły kontuzje i jakoś ochota przeminęła. Inna sprawa że mam rodzinę, dzieci, trudniej znaleźć czas na pasję.

atek562

Posty: 18

 
Mam tę szczęście że kolega z tej samej klatki co ja zrobił sobie siłownię w piwnicy i często u niego trenuję. Nawet nie wiem jakiej marki i skąd ma przyrządy ale już trochę tego sprzetu uzbierał, wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie.

Marioleczka

Posty: 5

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

Jasio234

Posty: 12

 
Jak ktoś chce ćwiczyć to zawsze jakiś sprzęt sobie zorganizuje. Jak byłem nastolatkiem to się bicepsa robiła dwulitrową butelką po coca coli do której lałem wode. Obciążenie 2 kg eleganckie :)

1988_asia

Posty: 14

 
Co by nie mówić to teraz dużo ludzi coś tam trenuje. Jedni biegaja, inni jeżdżą na rowerze, trzeci chodzą na squasha a jeszcze inni wolą przerzucać kilogramy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

HalskiPol

Posty: 9

 
Jest teraz moda na sporty siłowe ale jeszcze większa na sporty walki. Jednak te gale mma robią swoje. Ja coraz częściej myśle, zeby zapisać się na jakieś treningi. Zawsze to dobrze znać jakieś podstawowe chwyty i dźwignie jakby człowieka ktoś napadł w ciemnej uliczce.

erbi1432

Posty: 20