picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Jak waszym zdaniem najlepiej zorganizować trening siłowy w garażu? Na pewno zastanawiam się nad drążkiem, ale koniecznie stabilnym, ławeczką. Jak macie jakieś ciekawe wskazówki to chętnie poczytam.

HaNzo

Posty: 3

 
Zainwestuj w antypoślizgową podłogę, nawet przy treningu domowym. O kontuzję łatwo na zwykłych panelach podłogowych, uwierz. Miałem z tym właśnie negatywne doświadczenia.

micko

Posty: 3

 
Możesz poprosić trenera personalnego, żeby ci pomógł zaplanować trening domowy. Wiem, że wiele osób tak teraz podchodzi do sprawy. U mnie karnety bardzo drogie, więc domowa siłownia to jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

Miluśkooo34

Posty: 13

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

alibond56

Posty: 12

 
Atlas to się raczej nie sprawdzi, ale drążek stacjonarny w domu jest spoko, taki składany. Możesz na nim jeszcze sobie zawiesić taśmy treningowe. Większość takich drążków ma opcję, żeby zwiększyć stabilność prze wkręty do podłogi.

Aweeee

Posty: 7

 
Zrobiłem sobie drabinkę i na górze drążek z kilkoma uchwytami, coś w tym stylu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Drazki-treningowe-101.html. Przyznam, że całkiem nieźle się ćwiczy. Jeszcze ławeczkę łamaną zamierzam zamówić. Dużo rzeczy na tym zestawie zrobisz, jak jesteś mniej więcej już rozwinięty.

cinto

Posty: 4

 
Dobra mata na podłogę jest świetnym wyborem. Możesz też wypróbować piłki do fitness. Bardzo uniwersalne, jak połączysz z hantelkami. Ciekawy trening można zrobić.

wrrraak22

Posty: 6

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

090913123

Posty: 7

 
Niestety domowa siłownia to spory wydatek jednorazowo. Z drugiej strony, jak bierzesz od bezpośredniego producenta to można częściowo optymalizować koszty inwestycji.

Acclaim

Posty: 14