picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

jiu Jitsu Poznań, poszukuję!

jiu Jitsu Poznań, poszukuję!

Zastanawiam się, nad jakim sportem walki. Czy trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu jest możliwe? Sporo o tym słyszałem i chce spróbować.

MBsmoke

Posty: 3

 
Sam trenuje, bowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to wykonać zwłaszcza obecnie gdzie filmów instruktażowych jest bardzo sporo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, lecz nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

beata77

Posty: 14

 
Klubów jest wiele, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

heeroo

Posty: 14

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zaspokojony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

chchiyan

Posty: 17

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do którego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Dlatego dopytam go i dam znać. Wiem, że był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Bialy_Wil

Posty: 46

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

Black_Riot

Posty: 3

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, niemniej jednak to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, wobec tego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

Jasio234

Posty: 6

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

miko_poz

Posty: 19