picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ciekawa Opaska dla sportowców

Ciekawa Opaska dla sportowców

Zaczynają się cieplejsze dni i przydałoby się trochę pobiegać. Nie wiem jednak, jak poradzić sobie z zabraniem kluczy, komórki i portfela? Macie pomysł, żeby uniknąć pozapychanych kieszeni w dresie?

iravau

Posty: 17

 
Poczytaj o kieszeni na nadgarstek na www.banjees.com.pl. U mnie się sprawdza. Wysoki stosunek ceny do jakości. Jeżeli jesteś aktywny fizycznie i często wychodzisz to moim zdaniem idealna opcja. Testowałem już kilka produktów tej klasy, ale banjees na razie the best :)

Franuś

Posty: 48

 
Te kieszenie, o których rozmawiacie to nie tylko dobra opcja do uprawiania sportu. Ja je noszę na co dzień. Mam w nich bilet, portfel, klucze i kom. Kieszenie w jeansach się nie wypychają, pod ciuchami też nie widać. Całkiem modny gadżet na sezon wiosenno-letni :) Polecam dla wszystkich osób, które nie widzą, gdzie wszystko pochować.

USAtop

Posty: 16

 
Ja powiem wam, że właśnie z powodu niewygodnych, zapchanych kieszeni przeniosłem się z biegania po mieście na zwykłą bieżnię elektryczną. Po przeczytaniu waszych pomysłów mama jednak zamiar zainwestować w zewnętrzną kieszeń. Dlaczego o tym wcześniej nie pomyślałem? :)

Lalecz45

Posty: 15

 
Zleć komuś uszycie kieszeni na nadgarstek lub po prostu kup gotowy produkt. To jeszcze stosunkowo nowa branża, dlatego trafisz w niską cenę.

szymon2626

Posty: 21

 
Ja mam iphone 5 i biegam z nim. Bałem się jego uszkodzenia, ale wystarczy, że kupisz sobie kieszeń na nadgarstek i ją, np. ukryjesz pod termoaktywną koszulką z długim rękawem. Nikt nie będzie widział z czego korzystasz podczas biegania. Możesz zapoznać się z dobrą ofertą tu www.facebook.com/RuchWolneKieszenie lub na stronie www.banjees.com.pl . Polecam. Będziesz zadowolony.

aplay99

Posty: 29

 
Są jeszcze nesesery, które przypinasz przez pas, ale kieszeń wydaje się o wiele rozsądniejsza i lżejsza.

adopogi

Posty: 25

 
Plecak, neseser są ok, ale zauważ, że chodzi o jak najniższą wagę podczas treningu. Po co wam dodatkowy ciężar. Z tego co mówicie, sama zamierzam niedługo zainwestować w kieszeń na nadgarstek.

Szarowy22

Posty: 24

 
Ja kupiłam sobie kieszeń na nadgarstek z przezroczystym ekranem. Chowam do niej komórkę, słucham wygodnie muzyki i widzę od razu kto do mnie pisze. Wiem, że są opcje na 1 i 2 kieszonki.

yetsize22

Posty: 18