picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tanie gadżety reklamowe, szukam !

tanie gadżety reklamowe, szukam !

Interesuje się nadrukami na koszulkach wykonanych przez profesjonalistów. Chcę mieć duże logo, które będzie bardzo dobrze widoczne.

Bienkus

Posty: 2

 
Sklepów z upominkami reklamowymi jest bardzo dużo. Myślę, że na pierwszym miejscu należy stawiać nie cenę, a jakość, a wtedy otrzymamy wysokiej klasy produkt.

AleBulaa

Posty: 6

 
Najlepsze gadżety to takie, które posiadają oryginalny nadruk. Sami byśmy czegoś takiego nie wykonali, albowiem nie wiem jak. Do tego konieczne jest posiadanie niezmiernie nowoczesnego sprzętu, a to mnóstwo kosztuje. Na pewno pożądane byłoby wyszukać firmę, jaka zajmuje się tym od dawna i ma niezmiernie wielkie doświadczenie.

Jasio234

Posty: 2

 
Uważam, iż gadżety są niezwykle przydatne w promocji swojej firmy. Nawet największe firmy świata z takich gadżetów korzystają, dlatego takie mniejsze firmy, które są mało widoczne tym bardziej winno to wykonać.

Klara323

Posty: 3

 
Zamawianie zapalniczek z nadrukiem do sklepu gdzie się sprzedaje wyroby tytoniowe to super pomysł. Można faktycznie mnóstwo na tym zarobić pieniędzy.

090913123

Posty: 2

 
Sklepów z upominkami reklamowymi jest niesłychanie sporo. Myślę, iż na pierwszym miejscu należy stawiać nie cenę, a jakość, a wtedy zdobędziemy wysokiej klasy produkt.

Klara323

Posty: 3

 
Wybierając gadżety trzeba będzie zastanowić się nie tylko nad tym, którą mają mieć formę, niemniej jednak również nad tym jak wiele ich jest nam potrzebnych. Jeśli do długopisy to najlepiej zamówić kilkaset sztuk. W przypadku kubków czy czapeczek trzeba wszystko dokładnie przemyśleć.

Bhapo

Posty: 5

 
Zanim zaczniemy przeglądać oferty z nadrukami na kubkach warto wejść na https://taniegadzety.pl/content/76-nadruki-na-kubkach i poczytać o tej formie reklamy. Informacje są sprawdzone, dlatego można będzie na nich polegać. Właśnie tak sam robię.

Fanatyk

Posty: 7

 
Mamy pracownika od zamawiania takich gadżetów. Zna się na tym bardzo dobrze, dlatego wie, co jest teraz na okresie i zamawia to dla nas. Zawsze trafia z tym w dziesiątkę.

namok

Posty: 15