picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf ślubny w Szczecinie, poszukuję!

fotograf ślubny w Szczecinie, poszukuję!

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił fotografie? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy troszkę zaoszczędzić. Dużo taka usługa przecież kosztuje.

grudzin56

Posty: 1

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o fotografie, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

Oleczka1

Posty: 7

 
Wybór fotografów jest niezwykle znaczny, wobec tego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wówczas dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać fotografie, które fotograf wykonał i ceny.

Yuri20

Posty: 7

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

namok

Posty: 11

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy należałoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, wobec tego należałoby wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

NEO-MAxi34

Posty: 15

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

namok

Posty: 3

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały rzeczywiście super śliczne zdjęcia.

sawas

Posty: 3

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

kevin888

Posty: 6

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Marioleczka

Posty: 5