picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tablet, gdzie ?

tablet, gdzie ?

Jaki sklep z tabletami polecacie? Jest tego sporo przede wszystkim online :) Jak kupowaliście i jesteście zadowoleni i to coś wiarygodnego, napiszcie. Dziękuję za zainteresowanie tematem.

okrzemek

Posty: 6

 
Mnie też interesują wyłącznie niskie ceny. Znając własne dzieci, tablet zaraz zostanie uszkodzony ;) Jak na razie szkoda decydować się na coś z górnej półki. Jak możecie pomóc, piszcie.

pawel253

Posty: 27

 
Maluchom tablet nie jest niezbędny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas naprawdę im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę kupić dobry sprzęt.

tigra32

Posty: 11

 
Każdemu zależy na niskich cenach. Właśnie zatem polecam stronę z tabletami, gdzie odnajdziecie pomoc w doborze. Bardzo fajnie opisane różne modele z porównaniem cen http://www.itablety.pl

wiesiekj

Posty: 24

 
To ja też czekam, albowiem zależy mi na niskich cenach. Mam w planach kupowanie tableta, niemniej jednak nie pisze się na nic, co kosztowne. Potrzebuję zwykły tablet, na jakim sprawdzę treść, dokonam zakupu w sklepie, obejrzę filmik i już. A może tutaj polecacie jakieś konkretne modele w niewygórowanych cenach? Jak coś, to dajcie znać.

kimeeer

Posty: 34

 
Mnie też by się przydał sklep z tabletami. Jestem w poważnym problemie, bowiem trochę ogranicza mnie budżet :( Nie chciałbym nabyć czegoś na chwilę i mało funkcjonalnego.

33-odwaga

Posty: 20

 
Dokładnie tak jest. Też nie miałem pojęcia, jaki tablet wybrać. Nie pomógł mi sprzedawca, a właśnie porównywarka. Nikt ci tu niczego na siłę nie wciska :) Nie lubię robić zakupów w sklepach. Wolę na spokojnie zapoznać się z asortymentem online i wybrać samemu, co mi odpowiada.

Marioleczka

Posty: 10

 
Polecam skorzystać z porównywarki cen tabletów. To fajne narzędzie. Jak znajdziesz rzetelnie prowadzony serwis, to będziesz mieć też możliwość poczytania obszernych artykułów, testów itp. Myślę, że to będzie świetny pomysł na początek.

basia44

Posty: 11

 
Dla mnie też niezmiernie ważna byłaby taka wiedza. Oczywiście chodzi mi o promocyjne ceny, ale niekoniecznie chcę kupić gorszej klasy tablet. Myślę, że skorzystam z waszego polecenia, czyli znajdę porównywarkę, która mi pomoże. Jak możecie coś polecić, bardzo dziękuję.

noman1

Posty: 23

 
Przypatrywałem się ostatnio tabletom, bo mam w planach zakup urządzenia dla córki, gdy pójdzie do szkoły. Chciałbym kupić coś lepszego, co przydałoby się jej na kilka lat. Wiadomo, że modele się zmieniają, ale może coś dobrego możecie polecić?

Yuri20

Posty: 8