picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis laptopów acer

Serwis laptopów acer

Dzień dobry,

Mój laptop nie działa, możecie powiedzieć mi czy da się odzyskać z niego dane? Proszę również o polecenie serwisu komputerowego, który podejmie się takiego zadania, dziękuję i pozdrawiam.

PaweL

Posty: 15

 
Witam, możecie polecić mi jakiś serwis komputerowy?

Mieszkam w warszawie i zależy mi na odszukaniu dobrego informatyka, który wyleczy mojego laptopa. Na dysku znajdują się moje cenne dane i nie chcę ich stracić.

Proszę o szczere informacje i porady.

Merlinek

Posty: 32

 
W warszawie jest bardzo profesjonalny serwis komputerowy, oddawałem tam niedawno mojegolaptopa i za naprawę zapłaciłem tak naprawdę grosze, spodziewałem się większej wyceny. Jestem zadowolony, gdyż czekałem na laptopa bardzo krótko.

Mam nadzieje, że wam również przypadnie dany serwis do gustu, pozdrawiam serdecznie.

TylkoTOBIE

Posty: 24

 
Witam, możecie powiedzieć mi gdzie przeważnie oddajecie swoje laptopy do naprawy? Będę wam bardzo wdzięczny za daną informację, albowiem muszę skorzystać z usług jakiegoś serwisu w celu naprawy mojego urządzenia, którego nie idzie włączyć.

Znajdują się na nim bardzo cenne dla mnie informacje. Z góry dziękuję.

Dax90

Posty: 29

 
Witam serdecznie, mam do was prośbę, chodzi o to, że popsuł mi się laptop na jakim miałem niezwykle cenne dane i zależy mi na ich odzyskaniu. Będę wam ogromnie wdzięczny jeśli zechcecie polecić mi serwis komputerowy, w jakim bez problemu zajęli by się moim urządzeniem.

Czekam z niecierpliwością na wszelkie porady, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

cirus

Posty: 26

 
Dzień dobry, niedawno oddawałem mojego laptopa do naprawy do http://www.megaserwis.com.pl w Warszawie i jestem z tego bardzo zadowolony, gdyż do dziś mój komputer nie szwankuje i działa w stu procentach dobrze. Polecam wszystkim znajomym dany serwis, gdyż dla mnie jest najlepszy, myślę, że wam też się spodoba.

Bryzyt1

Posty: 24