picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Free wifi, gdzie ?

Free wifi, gdzie ?

Myślałem o freehotspot, niemniej jednak do końca jest dla mnie wiele niejasności, więc jakby ktoś, kto orientuje się w temacie, podpowiedział z czym to się je, byłoby miło. Pozdrawiam, czekam i dziękuję z góry za pomoc.

korasek

Posty: 6

 
W zasadzie bardzo ok pomysł, frehotspot u nas dopiero co dociera do ludzi. Ale wiem, że w innych krajach funkcjonuje to bardzo dobrze. To lepsze od wifi, naprawdę. Tylko, że do tego potrzeba ludzi. Koniecznie trzeba się zdecydować na taki krok, żeby dostęp do internetu był wszędzie. Całą inicjatywę oczywiście bardzo popieram.

Valfiewrno

Posty: 28

 
Nawet nie myślałem, iż tylu moich znajomych zdecyduje się na taki krok. Powiem szczerze, iż takich usług jak freehotspot winno być coraz więcej. W końcu mamy coś zupełnie darmowego odnośnie internetu.

Squel

Posty: 13

 
Nawet nie myślałem, że tylu moich znajomych zdecyduje się na taki krok. Powiem szczerze, że takich usług jak freehotspot powinno być coraz więcej. W końcu mamy coś zupełnie darmowego odnośnie internetu.

Batiatus

Posty: 18

 
Tak freehotspot jest za darmo i bezpieczny. Albowiem każdy niewątpliwie pyta o bezpieczeństwo korzystania z takiej sieci. Każde połączenie z internetem jest zabezpieczone hasłem, więc nie ma powodów do nawet najmniejszych obaw. Zachęcam wykonać ten krok. Za darmo :)

beata77

Posty: 7

 
Dopiero co zaczęłam używać freehotspota a już bardzo mi się jego możliwości podobają :) To link do rejestracji https://www.freehotspot.eu/. Nie obawiajcie się, bo to naprawdę nic nie kosztuje. Budujemy społeczność i korzystamy z netu za darmo.

Rodon22

Posty: 20

 
Mega szybki dostęp do informacji właściwie gdziekolwiek się znajdujesz :) mój freehotspot działa dopiero od kilku dni, ale jestem niezwykle dumna, iż też tworzę tę społeczność. Polecam każdemu.

tigra32

Posty: 12