picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Poszła matryca jak sobie z tym poradzić?

Poszła matryca jak sobie z tym poradzić?

Cześć.
Nie miałem nigdy doświadczenia w kontekście naprawy laptopów, stąd moje pytanie czy istnieje strona o naprawach laptopów, z której pomocy mógłbym sięgnąć? Dzięki za linki.

Fajae

Posty: 10

 
Dużą pomocą dla mnie okazała się strona o naprawach laptopów, która wskazała mi najbardziej oczywiste przyczyny problemów z notebookiem. Dzięki takiej stronie szybko udało mi się zdiagnozować kłopoty, a następnie w krótkim czasie je wyeliminować. Wszystkim polecam właśnie takie rozwiązanie.

gicor

Posty: 36

 
Każdy posiadacz laptopa może odwiedzić jedną z sporo stron o płytach głównych, jakie stosowane są w takich komputerach. Prędko można wyciągnąć wniosek, iż poważne zniszczenie płyty głównej w laptopie może wykluczyć możliwość dalszej pracy, a nie pomoże nam nawet najlepszy serwis laptopów. Moja znajoma odszukała się w identycznej sytuacji.

Różyczka

Posty: 37

 
Mogę się po części zgodzić, że to właśnie uszkodzenie matrycy, a także płyty głównej potrafi być najkosztowniejszą usterką, z jaką mogą mieć do czynienia posiadacze laptopów. Niejednokrotnie słyszałem także o zalanych laptopach, które są dostarczane do serwisów laptopów.

Reeflexes

Posty: 28

 
Każda strona o naprawach laptopów może wzbogacić nas o ciekawą wiedzę, dzięki której możemy mieć przynajmniej świadomość, jakich napraw serwisowych wymaga nasz sprzęt.

Posiadając mniej wartościowego laptopa możemy rozważyć jego samodzielną naprawę, choć wiąże się z taką czynnością pewne ryzyko.

SzczesliwaMama

Posty: 31

 
Niedawno odwiedziłem jeden serwis laptopów, bo w grę wchodziła wymiana matrycy w moim sprzęcie. Gdy poznałem kwotę, którą musiałbym za to zapłacić zdecydowałem się rezygnować, bo wygląda na to, iż suma przekroczyłaby nawet wartość mojego laptopa.

stanhold43

Posty: 8

 
W sumie dzięki Waszym poradom udało mi się znaleźć najlepszy serwis laptopów. Wcześniej miałem z tym bardzo duży problem, ale szybko rozwialiście moje wątpliwości. Początkowo zamierzałem po prostu udać się do… serwisu, który znajdował się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Potem zdałem sobie sprawę, że istotne jest doświadczenie serwisanta.

Jajecko

Posty: 34

 
Gdy była mi potrzebna wymiana matrycy to długo wahałem się nad wyborem serwisu laptopów, bo miałem świadomość, że to dość ważne i odpowiedzialne zadanie.

Ostatecznie wybór padł na serwis: http://centralnyserwislaptopow.pl/matryce-laptopow/. I co? Mam pozytywną opinię, bo zrealizowali wszystkie prace zgodnie z zapowiedziami i zmieścili się w kosztach, jakie pierwotnie podali.

nemiasty

Posty: 20

 
Nie rozumiem Waszych dyskusji na temat kosztów związanych z naprawą laptopa.

Nie ma co dyskutować – wystarczy wydać się do odpowiedniego naszym zdaniem serwisu, a sprzęt będzie podlegał bezpłatnej wycenie. Potem możemy zastanawiać się czy warto tyle zapłacić, aby laptop odzyskał pełną sprawność.

Quwejt

Posty: 32

 
Przekonałem się kilka dni temu, że niezbyt łatwo jest kupić płyty główne do laptopów. Często jedynym rozwiązaniem jest naprawa starej płyty głównej, jeśli takowa jest możliwa. Z pewnością większość z Was nie będzie w stanie wykonać tej operacji samodzielnie, więc w grę będzie wchodził tylko serwis laptopów.

Virgo

Posty: 13