picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Stronka o naprawianiu laptopów Acer???

Stronka o naprawianiu laptopów Acer???

Dzień dobry.
Co możecie powiedzieć na temat jakości, którą oferują laptopy Acer? Zastanawiam się nad zakupem produktu firmy Acer, więc opinie będą dla mnie cenne.

wer0009

Posty: 19

 
Kilkanaście dni temu kolega polecił mi stronę o naprawach laptopów Acer, którą postanowiłem podsunąć także Wam, a mianowicie: http://serwislaptopowacer.pl/naprawy/. Jasno przedstawia ona, jakich prac serwisowych może wybierać notebook w przypadku konkretnych problemów. Dzięki niej dowiedziałem się choćby, że w komputerach przenośnych rzadko wymieniane są płyty główne, a podlegają one raczej naprawom.

E-GOista

Posty: 12

 
Miałem duże wątpliwości, gdy znajomy po raz pierwszy polecił mi laptopy Acer. Akurat byłem na etapie wyboru notebooka dla mojej żony, ale przyznam szczerze, że firmy Acer nie brałem w ogóle pod uwagę. Na szczęście dzięki poradom kolegi zmieniłem zdanie i nieco zaoszczędziłem, bo Acer oferuje laptopy w korzystniejszych cenach, a ich wydajność stoi na takim samym poziomie.

56_2014

Posty: 24

 
Nie mam wątpliwości, że gdy trafimy na stronę o naprawach laptopów Acer możemy przede wszystkim znacząco podwyższyć swoje umiejętności, a także poradzić sobie z najprostszymi usterkami. Usunięcie niektórych problemów może okazać się nawet dziecinnie proste :)

PawełPw

Posty: 31

 
W przeszłości serwisowałem laptopy Acer i mogę powiedzieć, że nie są to mocno awaryjne sprzęty, bo trafiały do nas raczej rzadko. Wielokrotnie usterki były spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem sprzętu przez użytkowników.

Ich przegrzewanie się często było rezultatem nieświadomego zasłaniania otworów wentylacyjnych.

emqi

Posty: 17

 
Muszę przyznać, iż miałem spory kłopot, gdy były mi konieczne części do laptopów Acer.

Nie są one powszechnie dostępne i trzeba się nieco natrudzić, aby otrzymać owe części. Troszkę to potrwało, zanim stałem się ich posiadaczem, natomiast ostatecznie wszystko się udało, a ja naprawiłem notebooka :)

MiDoRe

Posty: 23

 
Wychodzę z założenia, iż porządna strona o naprawach laptopów Acer potrafi pomóc zaoszczędzić klientom pieniądze, jakie wydaliby oni w serwisie. Zdobywając wiedzę na temat naprawy sprzętu możemy po prostu uniknąć konieczności korzystania z pomocy specjalistów.

To niewątpliwie atrakcyjny sposób na oszczędności dla ludzi, jakie posiadają ograniczonym budżetem :)

Michaś34

Posty: 19

 
Niedawno przedmiotem mojego zainteresowania była naprawa laptopów Acer, która byłaby tania, a jednocześnie usługa mogłaby zostać zrealizowana w przeciągu kilku najbliższych dni. Zdziwiłem się, bowiem firm, z których mogłem skorzystać było nawet kilkadziesiąt w rejonie mojego miejsca zamieszkania.

Dagmarka_55

Posty: 33

 
Miałem olbrzymie wątpliwości, gdy znajomy po raz pierwszy polecił mi laptopy Acer. Akurat byłem na etapie wyboru notebooka dla mojej żony, lecz przyznam szczerze, iż firmy Acer nie brałem w ogóle pod spostrzeżenie. Na szczęście dzięki poradom kolegi zmieniłem zdanie i nieco zaoszczędziłem, bo Acer proponuje laptopy w korzystniejszych cenach, a ich wydajność stoi na takim samym poziomie.

Pamooko

Posty: 11

 
Wasze porady w tematyce naprawy laptopów Acer w olbrzymim stopniu pomogły mi wybrać poprawnego fachowca, który poradził sobie z usterką, jaka występowała w moim notebooku. Zdałem sobie zarówno sprawę, że na rynku działa wielu pseudofachowców, którzy próbują wyciągnąć od klientów po prostu jak najwięcej pieniędzy.

12_0987

Posty: 22