picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Noclegi kielce, znacie ?

Noclegi kielce, znacie ?

Co w Kielcach można zwiedzać? Są jakieś naprawdę ciekawe miejsca do jakich należałoby się udać i które rzeczywiście należałoby poznać? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

RuFiK

Posty: 2

 
Podczas ostatniego pobytu w Kielcach korzystałem z noclegu: http://www.tonocleg.pl i byłem z niego faktycznie zaspokojony. Było tanio i niesłychanie miło także jak najbardziej polecam ten nocleg.

VW-AU

Posty: 10

 
Wybieranie hotelu w Kielcach nie jest bardzo opłacalne. Ostatnio byłem bowiem w jednym z nich i cena za noc była bardzo wysoka, a sam standard nie przewyższał bardzo wyraźne na przykład znacznie tańszych prywatnych miejsc, w których można przenocować. Na Twoim miejscu poszukałbym zatem jakieś tańszego lokalu, który również może oferować bardzo wysoki poziom.

wiesiekj

Posty: 9

 
W Kielcach jest naprawdę wiele atrakcji na wieczór, które sprawiają, że nie można się nudzić. Istnieje wiele klubów oraz restauracji, w których można bardzo miło spędzić czas i być z nich maksymalnie zadowolonym.

alido45

Posty: 9

 
Najlepiej jeśli poszukasz noclegu w Kielcach za pomocą sieci. Dzięki temu odszukasz dużo niesłychanie interesujących ofert, na jakie jak najbardziej pożądane byłoby postawić i z których faktycznie pożądane byłoby korzystać, bowiem są niesłychanie porządne.

raptofil

Posty: 22

 
Od samej ceny bardziej zwracałbym na Twoim miejscu uwagę na lokalizację danego noclegu. Im bliżej centrum tym oczywiście lepiej, ponieważ łatwiej przemieszczać się po mieście.

gregcie@

Posty: 15

 
Nigdy osobiście nie korzystałem z bardzo drogich hoteli, ale z opinii moich znajomych wnioskuję, że nie są one godne polecenia, ponieważ wiążą się z bardzo wysokim przepłacaniem.

Invar4

Posty: 19

 
Sam nie jestem do końca przekonany do tanich noclegów w Kielcach, natomiast mnóstwo z moich znajomych korzystało z nich i byli niezmiernie zadowoleni z tego typu usług także myślę, że są one jak najbardziej warte polecenia.

Czapunie24h

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o nocleg to wszystko zależy od tego czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Osoby, które nie zamierzają spędzać w hotelu wiele czasu nie powinny wybierać bardzo drogich noclegów. Nic bowiem na tym nie zyskają i nie wykorzystają maksymalnie możliwości, jakie te dają.

Acclaim

Posty: 9

 
Już wiele razy spałem w Kielcach w hostelach i nie byłem nimi zawiedziony. Reprezentują one bowiem standardowy poziom dla hosteli i nie można ocenić ich zarówno na minus jak i na plus. Są to moim zdaniem normalne hostele, których można się spodziewać w innych miastach.

Marioleczka

Posty: 11