picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na osób czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Bierny67

Posty: 2

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

Lupusx

Posty: 6

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, ale korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem bardzo zadowolony. To profesjonalne podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Kitas

Posty: 6

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego iż mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Mnóstwo można na tym dla siebie zyskać.

Lupusx

Posty: 6

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niesłychanie pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem faktycznie niesłychanie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Mmatckhew

Posty: 5

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

alara

Posty: 14

 
Polecam masaz tarnowskie góry, albowiem to naprawdę niezmiernie dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

MisiekKce

Posty: 9

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

sgemino

Posty: 8

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

namok

Posty: 11