picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

panele quickstep, poszukuję

panele quickstep, poszukuję

Mam ogromny dylemat, bo kocham naturalne drewno. Czy panele parkietowe godnie je zastąpią, czy raczej pożałuję takiej decyzji?

@_24lampy

Posty: 1

 
Tak, idziesz w idealnym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, albowiem są rzeczywiście bardzo dobrze spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

Phylu

Posty: 5

 
Jeżeli już je kupiłeś, to znaczy, iż tak miało być. Panele podłogowe imitują świetnie naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Black_Riot

Posty: 5

 
Jeżeli nie ufasz sprzedawcy, poczytaj sobie o nich w witrynie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. W zupełności przekonałem się do paneli Quickstep, bo oferują niespotykaną w przypadku innych produktów jakość oraz łatwość montażu. Zapewniam każdego, że nie pożałuje tego wyboru.

Kolekcjoner

Posty: 2

 
Pamiętaj o właściwym ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie doskonale przylegać, bowiem tylko wówczas panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to odpowiednio zrobić.

korasek

Posty: 2

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Hunka

Posty: 12

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Grabow12

Posty: 5

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Penio

Posty: 13