picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

rośliny ogrodowe sprzedaż wysyłkowa, polecicie sklep?

rośliny ogrodowe sprzedaż wysyłkowa, polecicie sklep?

Nie wiem czy kupować ogromnego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt ogromnego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

3czex

Posty: 1

 
Duży wybór świerk białobok sadzonek odszukacie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-klujacy-Bialobok-C5/6682. Pożądane byłoby tam zajrzeć, bo mają naprawdę niesłychanie dobrze przygotowaną ofertę. Dużo klientów z niej korzysta i każdy jest niesłychanie zadowolony. Można również zamówić inne rośliny.

ja2210

Posty: 5

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, iż odmian świerka jest niezmiernie wiele, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy niezmiernie podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

syrena88

Posty: 15

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wówczas na pewno wyrosną.

tadeuszek66

Posty: 6

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wówczas każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest duży, lecz trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, które warunki musimy im dać żeby rosły bardzo dobrze.

szymon2626

Posty: 21

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Znaczące jest odszukać połączenie jednego i drugiego, a wówczas całość prezentuje się rzeczywiście niezwykle dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest rzeczywiście niezwykle duży i każdy coś znajdzie.

Lupusx

Posty: 4