picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Przeglądam ostatnio ceny drewna, różnych materiałów wykończeniowych i jestem trochę przerażony. Planowałem od jakiegoś czasu zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie, ale teraz się waham i nie wiem, czy ktoś jeszcze w normalnych cenach ogarnia temat. Warto, czy nie warto? Jak u siebie działaliście?

Dzidzia

Posty: 1

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

Jasio234

Posty: 8

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

beata77

Posty: 19

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

Klara323

Posty: 2

 
Najlepiej to się umówić na spotkanie z działem projektowym. Po tym prawdopodobnie otrzymasz wizualizację i się zastanowisz, czy akurat taki układ Ci odpowiada. Tylko meble na wymiar, bo to jednorazowa inwestycja na lata. Rzadko ludzie decydują się później na rozbudowę.

znamsienatym

Posty: 2

 
No właśnie wypadałoby uwzględnić niektóre sprzęty AGD przy rozbudowie kuchni. Mikrofalówki raczej nie zabudujesz, bo tego instrukcja sprzętu zabrania, więc jakieś fajne wydzielenie miejsca na taki asortyment luźniejszy się na pewno przyda.

strusiek

Posty: 5

 
Masz wszystko w https://www.studiowiking.pl/, czyli meble nowoczesne lub klasyczne, chociaż to już raczej płynne, przechodzące pojęcia, dopasowanie sprzętu AGD, ale jeżeli masz już własny to ogarną projekt pod t. Pomiary, doradztwo, wizualizacje w cenie, więc niczym się nie martwisz. Albo akceptujesz, albo nie. Generalnie to warto się szybciej decydować, bo taniej na pewno już nie będzie. Ceny materiałów budowlanych, wykończeniówka szaleje ogólnie. I tak będziesz korzystać z mebli, więc to dobra inwestycja generalnie.

Klarka34

Posty: 4

 
Nie jest tajemnicą, że wszystko drożeje, ale oni akurat sensownie podchodzą do wyceny i dają klientowi czas na zastanowienie. Terminów również dotrzymują. Widziałem meble na żywo jeszcze przed zamówieniem i to się sprawdziło.

ostry8021

Posty: 31