picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja rodzinna nad morzem, poszukuję!

sesja rodzinna nad morzem, poszukuję!

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie fotografie zrobić? Nie chce kolejnych fotografii robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

Klaudi

Posty: 1

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Klarka34

Posty: 5

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, natomiast efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

miga

Posty: 9

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

johncena67

Posty: 11

 
Fotografii każdy z nas ma niezwykle mnóstwo, lecz sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane przez profesjonalistę.

TomekK

Posty: 7

 
Lubię zdjęcia, zatem jeżeli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, zatem takie zdjęcia według mnie są super.

namok

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego potem takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

Marioleczka

Posty: 4

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, lecz nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To oznacza terminy były, lecz my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z doświadczonymi zdjęciami, wobec tego na nią czekam.

dof77

Posty: 2

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo iż mam sprzęt wart mnóstwo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybieranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

labuh

Posty: 6

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Wygodniś22

Posty: 18